Magazyn Design
Magazyn Design
Stół, Krzesło, Oprawa

Ayers

Stół, Krzesło, Oprawa Kształt i jedność przedmiotu, w połączeniu z innowacyjnym wykorzystaniem do produkcji materiałów, takich jak korek i „korkbalt”, to wyjątkowe czynniki, które wyróżniają ten przedmiot spośród innych. Każde krzesło jest wyrzeźbione na zaawansowanej technologicznie maszynie CNC z jednego bloku korka. Ta sama metoda jest stosowana do podstawy stołu. Blat i dzwonek oprawy wykonane są z „korbaltu” (innowacyjnego materiału łączącego włókno bazaltowe z korkiem), co nadaje lekkości elementom. Lampa wykorzystuje technologię LED w swoim systemie oświetlenia.

Nazwa Projektu : Ayers , Nazwisko projektanta : Albertina Oliveira, Imię klienta : Albertina Oliveira.

Ayers  Stół, Krzesło, Oprawa

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.