Magazyn Design
Magazyn Design
Sztuka Wizualna

Scarlet Ibis

Sztuka Wizualna Projekt jest sekwencją cyfrowych obrazów ibis szkarłatnego i jego naturalnego środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem koloru i ich żywej barwy, która nasila się w miarę wzrostu ptaka. Praca rozwija się w naturalnym otoczeniu, łącząc elementy rzeczywiste i wyimaginowane, które zapewniają niepowtarzalne cechy. Ibis szkarłatny jest rodzimym ptakiem Ameryki Południowej, żyjącym na wybrzeżach i bagnach północnej Wenezueli, a intensywny czerwony kolor stanowi dla widza wizualny spektakl. Ten projekt ma na celu podkreślenie wdzięcznego lotu szkarłatnego ibisu i żywych kolorów tropikalnej fauny.

Nazwa Projektu : Scarlet Ibis, Nazwisko projektanta : Gabriela Delgado, Imię klienta : GD Studio C.A.

Scarlet Ibis Sztuka Wizualna

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.