Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa Typu Downlight

Sky

Lampa Typu Downlight Lekka oprawa, która wydaje się unosić. Cienki i lekki dysk zainstalowany kilka centymetrów pod sufitem. Taka jest koncepcja projektowa firmy Sky. Sky tworzy efekt wizualny, który sprawia, że oprawa wydaje się być zawieszona w odległości 5 cm od sufitu, nadając tej oprawie osobisty i odmienny styl. Ze względu na wysoką wydajność Sky nadaje się do oświetlania z wysokich sufitów. Jednak jego czysty i czysty design pozwala uważać go za świetną opcję do oświetlania wszelkiego rodzaju projektów wnętrz, które chcą przekazać minimalny dotyk. Wreszcie projekt i wydajność razem.

Nazwa Projektu : Sky, Nazwisko projektanta : Rubén Saldaña Acle, Imię klienta : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Sky Lampa Typu Downlight

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.