Magazyn Design
Magazyn Design
Oświetlenie Wpuszczane

Drop

Oświetlenie Wpuszczane Drop to oprawa oświetleniowa zaprojektowana z myślą o minimalistycznej estetyce i spokojnej atmosferze. Jego inspiracją było naturalne światło, chłód, świetliki, spokój i spokój. Płynne połączenie funkcjonalności i piękna, idealna harmonia osiągnięta przez sufit i oprawę oświetleniową. Drop został zaprojektowany jako gradient, a nie zakłócenie, w celu promowania wystroju wnętrza, który płynie naturalnie, minimalistyczny i przytulny. Naszym celem było poznanie trendów estetycznych i przekształcenie ich w wartości projektowe, które można zastosować w tej nowej oprawie. Elegancja i wydajność, doskonale połączone.

Nazwa Projektu : Drop, Nazwisko projektanta : Rubén Saldaña Acle, Imię klienta : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Drop Oświetlenie Wpuszczane

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.