Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

the Light in the Bubble

Lampa Światło w bańce to nowoczesna żarówka na pamiątkę żarówki Edisona ze starego żarnika. To ledowe źródło światła umieszczone wewnątrz pleksiglasu, wycięte laserem w kształcie żarówki. Żarówka jest przezroczysta, ale po włączeniu światła widać żarnik i kształt żarówki. Może służyć jako lampa wisząca lub jako zamiennik tradycyjnej żarówki.

Nazwa Projektu : the Light in the Bubble, Nazwisko projektanta : Andrea Ciappesoni, Imię klienta : Ciappesoni lighting+design.

the Light in the Bubble Lampa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.