Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Szkolnych

Ipek University

Projektowanie Wnętrz Szkolnych 16500 m2 powierzchni ze Szkolną Przygotowawczą, łącznie 7 sklepami i salą ćwiczeń, salami konferencyjnymi, piętrem biurowym, salami wykładowymi, 2 kawiarniami oraz foyer, w którym projektowana jest konstrukcja. Ogólnie rzecz biorąc, wejście na parterze i część powitalna kawiarni rozpuściły się razem, budując na każdym piętrze przestrzeni galerii, tworząc różne warstwy, które zmieniają percepcję między wszystkimi poziomami podejścia projektowego.

Nazwa Projektu : Ipek University , Nazwisko projektanta : Craft312 Studio, Imię klienta : Craft312 Studio.

Ipek University  Projektowanie Wnętrz Szkolnych

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.