Magazyn Design
Magazyn Design
Katalog

Classical Raya

Katalog Jedna rzecz w Hari Raya - to to, że ponadczasowe piosenki Raya z przeszłości wciąż pozostają bliskie ludziom do dziś. Czy jest lepszy sposób na zrobienie tego wszystkiego niż z motywem „Classical Raya”? Aby wydobyć esencję tego tematu, katalog upominków został zaprojektowany tak, aby przypominał starą płytę winylową. Naszym celem było: 1. Stworzenie specjalnego projektu zamiast stron zawierających wizualizacje produktów i ich ceny. 2. Zwiększyć poziom uznania dla muzyki klasycznej i sztuk tradycyjnych. 3. Wydobyć ducha Hari Raya.

Nazwa Projektu : Classical Raya, Nazwisko projektanta : Vincent Teoh Boon Seang, Imię klienta : Giftseries Sdn. Bhd..

Classical Raya Katalog

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.