Magazyn Design
Magazyn Design
Pierścienie

Blessed Child

Pierścienie Pierścienie Błogosławionego Dziecka to obietnica miłości: Mały Jamie przytula się do wnętrza pierścionka i powierza swoje życie w ręce matki. Dziecko leży na plecach, ssąc kciuk. Jest to mentalna wizja nienarodzonego dziecka, o której myśli każda ciężarna kobieta. Pierścień symbolizuje bezwarunkową wzajemną więź zaufania między dzieckiem a matką i jest hołdem dla tego zaufania. Baby Sam jest na szczycie świata, bezpieczny, zdrowy i szczęśliwy. Nosząca dziecko dumnie nosi dziecko, prezentując się jako pewna siebie matka. Pierścień to zespół mówiący: „Zaufaj mi, jesteś kochany!”

Nazwa Projektu : Blessed Child, Nazwisko projektanta : Britta Schwalm, Imię klienta : Blessed Child (Your 'Glueckskind').

Blessed Child Pierścienie

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.