Magazyn Design
Magazyn Design
Hotel Butikowy

108T Playhouse

Hotel Butikowy 108T Playhouse to butikowy hotel, który oferuje wgląd w singapurski styl życia. Pełen zabawnych elementów projektu, które angażują zmysły, goście mogą poznać dziedzictwo, historię i kulturę Singapuru. Czeka ich autentyczne przeżycie, ponieważ apartamenty są zaprojektowane tak, aby można było w nich mieszkać, a nie tylko spędzać noc. 108T Playhouse sam w sobie zaprasza gości do pozostania w jego siedzibie i doświadczenia tego, jak to jest mieszkać, pracować i bawić się w jednym miejscu - zjawisko, które jest coraz bardziej powszechne w pozbawionym ziemi Singapurze.

Nazwa Projektu : 108T Playhouse, Nazwisko projektanta : Constance D. Tew, Imię klienta : Creative Mind Design Pte Ltd.

108T Playhouse Hotel Butikowy

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.