Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Na Koszulkę Z Limitowanej Edycji

Sneaker Freaker

Opakowanie Na Koszulkę Z Limitowanej Edycji Zainspirowany pudełkami po pizzy. Zadaniem eskju było wydrukowanie limitowanej koszulki z ilustracją wykonaną pierwotnie dla niemieckiego magazynu obuwniczego Sneaker Freaker. Opakowanie musiało być niedrogie, ale fajne, ręcznie robione i przyjazne dla środowiska z indywidualnym charakterem. Kupili kilka pudełek kartonowych, które są dostępne w całej sieci i zaprojektowali powierzchnię ze zmiennymi wartościami tonalnymi i intensywnym czerwonym kolorem, aby zwiększyć siłę logo. Połączenie technik analogowych z nowoczesną typografią i ilustracjami prowadzi do uzyskania tego wyjątkowego wyglądu.

Nazwa Projektu : Sneaker Freaker, Nazwisko projektanta : eskju · Bretz & Jung, Imię klienta : Sneaker Freaker, Germany.

Sneaker Freaker Opakowanie Na Koszulkę Z Limitowanej Edycji

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.