Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Na Koszulkę Z Limitowanej Edycji

Sneaker Freaker

Opakowanie Na Koszulkę Z Limitowanej Edycji Zainspirowany pudełkami po pizzy. Zadaniem eskju było wydrukowanie limitowanej koszulki z ilustracją wykonaną pierwotnie dla niemieckiego magazynu obuwniczego Sneaker Freaker. Opakowanie musiało być niedrogie, ale fajne, ręcznie robione i przyjazne dla środowiska z indywidualnym charakterem. Kupili kilka pudełek kartonowych, które są dostępne w całej sieci i zaprojektowali powierzchnię ze zmiennymi wartościami tonalnymi i intensywnym czerwonym kolorem, aby zwiększyć siłę logo. Połączenie technik analogowych z nowoczesną typografią i ilustracjami prowadzi do uzyskania tego wyjątkowego wyglądu.

Nazwa Projektu : Sneaker Freaker, Nazwisko projektanta : eskju · Bretz & Jung, Imię klienta : Sneaker Freaker, Germany.

Sneaker Freaker Opakowanie Na Koszulkę Z Limitowanej Edycji

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.