Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Na Koszulkę Z Limitowanej Edycji

Sneaker Freaker

Opakowanie Na Koszulkę Z Limitowanej Edycji Zainspirowany pudełkami po pizzy. Zadaniem eskju było wydrukowanie limitowanej koszulki z ilustracją wykonaną pierwotnie dla niemieckiego magazynu obuwniczego Sneaker Freaker. Opakowanie musiało być niedrogie, ale fajne, ręcznie robione i przyjazne dla środowiska z indywidualnym charakterem. Kupili kilka pudełek kartonowych, które są dostępne w całej sieci i zaprojektowali powierzchnię ze zmiennymi wartościami tonalnymi i intensywnym czerwonym kolorem, aby zwiększyć siłę logo. Połączenie technik analogowych z nowoczesną typografią i ilustracjami prowadzi do uzyskania tego wyjątkowego wyglądu.

Nazwa Projektu : Sneaker Freaker, Nazwisko projektanta : eskju · Bretz & Jung, Imię klienta : Sneaker Freaker, Germany.

Sneaker Freaker Opakowanie Na Koszulkę Z Limitowanej Edycji

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.