Magazyn Design
Magazyn Design
Świeca

Ardora

Świeca Ardora wygląda jak zwykła świeca, ale w rzeczywistości jest wyjątkowa. Po zapaleniu, gdy świeca stopniowo topi się, od wewnątrz ukazuje się kształt serca. Serce wewnątrz świecy jest wykonane z żaroodpornej ceramiki. Knot oddziela się wewnątrz świecy, przechodząc przez przód i tył ceramicznego serca. W ten sposób wosk topi się równomiernie, odsłaniając wnętrze serca. Świeca może mieć różne zapachy, które tworzą bardzo przyjemną atmosferę. Na pierwszy rzut oka ludzie mogą pomyśleć, że to zwykła świeca, ale gdy świeca się topi, mogą odkryć jej wyjątkową cechę.

Nazwa Projektu : Ardora, Nazwisko projektanta : Sebastian Popa, Imię klienta : Sebastian Popa.

Ardora Świeca

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.