Magazyn Design
Magazyn Design
Program Lojalnościowy Karty Kredytowej

Education Currency

Program Lojalnościowy Karty Kredytowej Jest to program lojalnościowy dla kart bankowych pod wspólną marką, sponsorowany między bankiem wydającym a partnerską instytucją edukacyjną, który zapewnia nagrody w postaci praw do godzin nauki, które są gromadzone w większych jednostkach, które są prawami do godzin kredytowych przyznanymi posiadaczowi karty za wydatki kartą, skumulowane uprawnienia do godzin kredytowych będą zostanie odkupiony, gdy podejmie kurs edukacyjny w tej partnerskiej instytucji edukacyjnej. W zamian za przyznane prawa dotyczące godzin kredytowania, bank dokona porozumienia w sprawie opłat interchange z tą instytucją. Celem projektu jest wsparcie finansowe ludzi w realizacji celów edukacyjnych i sektora edukacji.

Nazwa Projektu : Education Currency, Nazwisko projektanta : Youssef Abdel Zaher, Imię klienta : Youssef Abdel Zaher.

Education Currency Program Lojalnościowy Karty Kredytowej

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.