Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

Tulpi-seat

Krzesło Tulpi-design to holenderskie studio projektowe z zamiłowaniem do ekscentrycznego, oryginalnego i zabawnego projektowania do wnętrz i na zewnątrz, z głównym naciskiem na projektowanie publiczne. Marco Manders zdobył międzynarodowe uznanie dzięki swojemu fotelowi Tulpi. Przyciągające wzrok siedzisko Tulpi, doda koloru każdemu otoczeniu. To idealne połączenie wzornictwa, ergonomii i trwałości z ogromną frajdą! Fotelik Tulpi składa się automatycznie, gdy pasażer wstaje, gwarantując czyste i suche siedzenie dla następnego użytkownika! Siedzisko Tulpi, obracane o 360 stopni, pozwala wybrać własny widok!

Nazwa Projektu : Tulpi-seat, Nazwisko projektanta : Marco Manders, Imię klienta : Tulpi BV.

Tulpi-seat Krzesło

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.