Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Klubowy

Strech.me

Stół Klubowy Stolik klubowo-kawowy Strech.me to odpowiedź na zapytanie o wielofunkcyjny mebel w nowoczesnym domu. Zachęcamy użytkowników do tworzenia różnych kombinacji, które określą jego aktualną formę i funkcję. W stanie złożonym oszczędza miejsce, natomiast rozkładanie stołu przesuwnego z lewej i prawej strony jest możliwe bez metalowej części i dodatkowych mechanizmów - od 80 do 150 cm. Dwa wysuwane elementy można całkowicie zdemontować z głównej konstrukcji i przestawić tak, aby niezależnie służyły jako uniwersalne elementy przestrzenne: ławka, dodatkowy stolik, wazon / stojak na gazety czy stolik nocny.

Nazwa Projektu : Strech.me, Nazwisko projektanta : Ivana Cvetkovic Lakos, Imię klienta : ICE STUDIO d.o.o..

Strech.me Stół Klubowy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.