Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy

oiiio

Stolik Kawowy „OIIIO” to nowoczesny mebel dwufunkcyjny (ława + możliwość aranżacji poprzez ustawienie stołów w systemie) zaprojektowany przez polskiego projektanta Wojciecha Morsztyna. Technologia zamiany poszczególnych elementów stołu sprawia wrażenie jakby był wykonany z jednego kawałka drewna, co nadaje mu niepowtarzalnego charakteru. W serii stołów dostępne w trzech różnych kolorach: kolor naturalnego drewna, czarny, biały.

Nazwa Projektu : oiiio, Nazwisko projektanta : Wojciech Morsztyn, Imię klienta : WM Design.

oiiio Stolik Kawowy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.