Magazyn Design
Magazyn Design
Naszyjnik

Sakura

Naszyjnik Naszyjnik jest bardzo elastyczny i wykonany z różnych elementów połączonych bezproblemowo ze sobą, aby pięknie układały się kaskadowo na szyi kobiety. Centralne kwiaty po prawej stronie obracają się i istnieje możliwość użycia lewego krótszego kawałka naszyjnika osobno jako broszki. Naszyjnik jest bardzo lekki, biorąc pod uwagę trójwymiarowy kształt i złożoność elementu. Jego waga brutto to 362,50 gramów, wykonane z 18 karatów, z 518,75 karatów kamienia i diamentów

Nazwa Projektu : Sakura, Nazwisko projektanta : Nada Khamis Mohammed Al-Sulaiti, Imię klienta : Hairaat Fine Jewellery .

Sakura Naszyjnik

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.