Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa Wisząca

Spin

Lampa Wisząca Spin, zaprojektowana przez Rubena Saldana, to podwieszana lampa LED do oświetlenia akcentującego. Minimalistyczny wyraz podstawowych linii, zaokrąglona geometria i kształt nadają Spinowi piękny i harmonijny design. Jego korpus, w całości wykonany z aluminium, zapewnia lekkość i spójność, jednocześnie działając jako radiator. Jego płaska podstawa sufitowa i ultracienki tensor wywołują wrażenie unoszenia się w powietrzu. Dostępny w kolorze czarnym i białym, Spin to idealna oprawa oświetleniowa do umieszczenia w barach, ladach, gablotach ...

Nazwa Projektu : Spin, Nazwisko projektanta : Rubén Saldaña Acle, Imię klienta : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Spin Lampa Wisząca

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.