Magazyn Design
Magazyn Design
Reflektor

Thor

Reflektor Thor to reflektor LED zaprojektowany przez Rubena Saldana, o bardzo wysokim strumieniu (do 4.700 lm), zużyciu tylko od 27 W do 38 W (w zależności od modelu) i konstrukcji z optymalnym zarządzaniem temperaturą, która wykorzystuje tylko pasywne rozpraszanie. To sprawia, że Thor wyróżnia się jako wyjątkowy produkt na rynku. W swojej klasie Thor ma kompaktowe wymiary, ponieważ przetwornik jest zintegrowany z ramieniem oprawy. Stabilność środka masy pozwala nam zainstalować dowolną liczbę Thorów bez powodowania przechylenia toru. Thor to reflektor LED idealny do środowisk o dużym zapotrzebowaniu na strumień świetlny.

Nazwa Projektu : Thor, Nazwisko projektanta : Rubén Saldaña Acle, Imię klienta : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Thor Reflektor

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.