Magazyn Design
Magazyn Design
Donica Wielofunkcyjna

Lab

Donica Wielofunkcyjna Ten projekt ma na celu tworzenie i generowanie uczuć i myśli na temat relacji między przemysłem a naturą. LAB zapewnia łatwy i stylowy sposób na uprawę roślin domowych. Użytkownicy mogą skonfigurować jego rozmiar, aby pasował do różnych obszarów, a jego światła pozwalają roślinom przebywać w przestrzeniach z niewystarczającą ilością naturalnych źródeł światła. Jest to konstrukcja modułowa, która pozwala na zabawę różnymi konfiguracjami szklanych pojemników, które można wykorzystać jako donice lub źródła światła. Projekt uwzględnia pojemniki do terrariów, hydroponiki oraz do tradycyjnego sposobu uprawy.

Nazwa Projektu : Lab, Nazwisko projektanta : Diego León Vivar, Imię klienta : Diego León Vivar.

Lab Donica Wielofunkcyjna

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.