Magazyn Design
Magazyn Design
Willa

Tranquil Dwelling

Willa Projekt wykorzystuje techniki projektowania, w których zachodzi równowaga formalna, jako elementy aix, aby przekazać orientalną koncepcję artystyczną. Przyjmuje elementy bambusa, orchidei, śliwy i krajobrazu. Prosty ekran jest utworzony przez rozszerzenie bambusa poprzez odjęcie betonowej formy i zatrzymuje się tam, gdzie powinien się zatrzymać. Rozplanowanie salonu i jadalni od góry do dołu wyznacza ograniczenie przestrzeni i uosabia orientalną perspektywę przestrzenną, która jest rzadka i mozaikowa. Wokół tematu prostego życia i lekkiego podróżowania, Ruchome linie są wyraźne, jest to nowa próba dla środowiska zamieszkania ludzi.

Nazwa Projektu : Tranquil Dwelling, Nazwisko projektanta : HCD IMPRESS, Imię klienta : HCD.

Tranquil Dwelling Willa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.