Magazyn Design
Magazyn Design
Muzeum Morskie

Ocean Window

Muzeum Morskie Koncepcja projektowa opiera się na założeniu, że budynki nie są po prostu obiektami fizycznymi, ale artefaktami o znaczeniu lub znakach rozproszonych w jakimś większym tekście społecznościowym. Samo muzeum jest artefaktem i naczyniem wspierającym ideę wyprawy. Perforacja nachylonego sufitu wzmacnia uroczysty klimat głębokiego morza, a duże okna oferują kontemplacyjny widok na ocean. Poprzez optymalizację środowiska morskiego i połączenie go z zapierającymi dech w piersiach widokami podwodnymi, muzeum w szczery sposób odzwierciedla swoją funkcję.

Nazwa Projektu : Ocean Window, Nazwisko projektanta : Nikolaos Karintzaidis, Imię klienta : Nikolaos Karintzaidis.

Ocean Window Muzeum Morskie

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.