Magazyn Design
Magazyn Design
Zegar

Pin

Zegar Wszystko zaczęło się od prostej gry na zajęciach z kreatywności: temat brzmiał „zegar”. W związku z tym przeanalizowano i zbadano różne zegary ścienne, zarówno cyfrowe, jak i analogowe. Początkowy pomysł został zapoczątkowany przez najmniej znaczący obszar zegarów, jakim jest szpilka, na której zegary zwykle wiszą. Ten typ zegara zawiera cylindryczny słup, na którym zainstalowane są trzy projektory. Te projektory renderują trzy istniejące uchwyty identyczne jak w zwykłych zegarach analogowych. Jednak oni również rzutują liczby.

Nazwa Projektu : Pin, Nazwisko projektanta : Alireza Asadi, Imię klienta : AR.A.

Pin Zegar

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.