Magazyn Design
Magazyn Design
Stoły Rozkładane

iLOK

Stoły Rozkładane Projekt Patricka Sarrana odzwierciedla słynną formułę ukutą przez Louisa Sullivana „Forma podąża za funkcją”. W tym duchu stoły iLOK zostały zaprojektowane tak, aby nadać priorytet lekkości, wytrzymałości i modułowości. Było to możliwe dzięki drewnianemu materiałowi kompozytowemu blatów, łukowatej geometrii nóg i wspornikom konstrukcyjnym zamocowanym wewnątrz serca o strukturze plastra miodu. Wykorzystując ukośne połączenie podstawy, uzyskuje się użyteczną przestrzeń poniżej. Wreszcie z drewna wyłania się ciepła estetyka, bardzo ceniona przez eleganckich gości.

Nazwa Projektu : iLOK , Nazwisko projektanta : Patrick Sarran, Imię klienta : QUISO SARL.

iLOK  Stoły Rozkładane

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.