Magazyn Design
Magazyn Design
Wózek Do Serów Schłodzonych

Keza

Wózek Do Serów Schłodzonych Patrick Sarran stworzył wózek do serów Keza w 2008 roku. Wózek ten musi przede wszystkim wzbudzać ciekawość gości. Osiąga się to za pomocą stylizowanej lakierowanej konstrukcji drewnianej zamontowanej na kołach przemysłowych. Po otwarciu okiennicy i rozłożeniu wewnętrznych półek wózek odsłania duży stół do prezentacji dojrzałych serów. Korzystając z tego rekwizytu sceny, kelner może przyjąć odpowiednią mowę ciała.

Nazwa Projektu : Keza, Nazwisko projektanta : Patrick Sarran, Imię klienta : QUISO SARL.

Keza Wózek Do Serów Schłodzonych

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.