Magazyn Design
Magazyn Design
Sklep

Munige

Sklep Od strony zewnętrznej i wewnętrznej przez cały budynek jest wypełniony materiałem przypominającym beton, uzupełniony o czerń, biel i kilka kolorów drewna, co razem tworzy chłodną tonację. Wiodącą rolę odgrywają klatka schodowa w centralnej części przestrzeni, różnorodne zagięte pod kątem kształty przypominają stożek podtrzymujący całe piętro i łączą się z wysuniętym pomostem w parterze. Przestrzeń jest jakby częścią całkowicie.

Nazwa Projektu : Munige, Nazwisko projektanta : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, Imię klienta : B.P.S design.

Munige Sklep

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.