Magazyn Design
Magazyn Design
Spa, Salon Kosmetyczny

LYNX CLUB Business & Beauty

Spa, Salon Kosmetyczny Kompleks składający się z trzech kondygnacji. Wnętrze na pierwszym i drugim piętrze w stylu kosmicznym. Składa się z lobby oraz pięciu hal z basenami i strefami SPA. Przestrzeń każdej hali wyposażona technicznie, wielofunkcyjna, lakonicznie najprostsza forma, bezpieczna i wygodna. Każdy pokój ma kolorystykę. Proponowane są elementy futuryzmu i surrealizmu podkreślające tożsamość wnętrza. Na III piętrze umieszczono numery holu, restauracji oraz autorskiego hotelu SPA

Nazwa Projektu : LYNX CLUB Business & Beauty, Nazwisko projektanta : Gurleva Marina, Imię klienta : Gurleva Marina.

LYNX CLUB Business & Beauty Spa, Salon Kosmetyczny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.