Magazyn Design
Magazyn Design
Plakat

County Fair Charity Fundraiser

Plakat Cocktails Against Cancer organizuje coroczną imprezę zbierania funduszy, aby zbierać darowizny dla swoich beneficjentów. Tematem przewodnim imprezy w 2015 roku były targi powiatowe. Ten dwukolorowy sitodrukowy plakat wisiał w całym mieście i zapraszał gości do nauki tańca na kwadracie i popijania rozgrzewających wnętrzności koktajli w słusznej sprawie. Projekt nawiązuje do klasycznej bandany w kolorze indygo i zawiera symbol wstążki świadomości w nadruku.

Nazwa Projektu : County Fair Charity Fundraiser, Nazwisko projektanta : Kathy Mueller, Imię klienta : Kathy Mueller.

County Fair Charity Fundraiser Plakat

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.