Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

Three Legged

Krzesło Krzesło na trzech nogach to ręcznie robiony instrument przeznaczony do odpoczynku i dekoracji. W jego genach znajduje się esencja obróbki drewna. Kształt oparcia krzesła tworzy naturalna lina, którą naciąga się za pomocą skręcanego drążka umieszczonego pod siedziskiem. Jest to bardzo skuteczna metoda dokręcania, którą można spotkać na tradycyjnych piłach kabłąkowych, ręcznym narzędziu do obróbki drewna używanym do dziś przez doświadczonego rzemieślnika. Trzy nogi to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu konstrukcja jest prosta, ale stabilna na każdej powierzchni.

Nazwa Projektu : Three Legged, Nazwisko projektanta : Ricardo Graham Ferreira, Imię klienta : oEbanista.

Three Legged Krzesło

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.