Magazyn Design
Magazyn Design
Stołek

Tri

Stołek Taboret z naturalnego cedru obrabiany na maszynach CNC i ręcznie wykańczany, a jego szczególna cecha jest to, że jest uformowany z bloku litego drewna cedr nieobrobiony powierzchnia 50 x 50 jest ręcznie polerowana ziarnami papieru ściernego, dzięki czemu powierzchnia jest matowa i gładka w dotyku i uwydatnia kształty i kolorystyka danego drewna cedrowego ma mieć naturalny olej, który je chroni i czyni przedmiot funkcjonalnym i praktycznym w utrzymaniu miękki design, który uwydatnia naturalny materiał z dodatkiem jego zapachu można mówić o designie zmysłowy dotyk , komfort i zapach.

Nazwa Projektu : Tri, Nazwisko projektanta : Ascanio Zocchi, Imię klienta : riva1920.

Tri Stołek

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.