Magazyn Design
Magazyn Design
Oświetlenie Rowerowe

Safira Griplight

Oświetlenie Rowerowe SAFIRA jest inspirowana zamiarem rozwiązania niechlujnych akcesoriów na kierownicy dla współczesnych rowerzystów. Dzięki zintegrowaniu przedniej lampy i kierunkowskazu w konstrukcji uchwytu znakomicie osiągniesz cel. Wykorzystanie przestrzeni wydrążonej kierownicy jako kabiny akumulatorowej maksymalizuje pojemność elektryczną. Dzięki połączeniu chwytu, światła rowerowego, kierunkowskazu i kabiny akumulatora na kierownicy, SAFIRA staje się najbardziej kompaktowym i odpowiednim mocnym systemem oświetlenia roweru.

Nazwa Projektu : Safira Griplight, Nazwisko projektanta : Chou-Hang, Yang, Imię klienta : LEXDESIGN.

Safira Griplight Oświetlenie Rowerowe

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.