Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel

Ami

Fotel Fotel AMI został zaprojektowany z myślą o intensywnym użytkowaniu w restauracjach. Został pomyślany jako bardzo wygodny i wytrzymały, a także znacznie ułatwiający obsługę w trudnych warunkach restauracji. Jego dobrze zaokrąglony kształt z różnymi owalnymi liniami przypominającymi piłkę do rugby sprawia, że klienci czują się bardzo komfortowo i szczęśliwi będąc w restauracji. Eliptyczne otwory w ramionach są wyłożone uformowanymi kawałkami drewna, które ludzie lubią głaskać. Fotel dostępny jest w szerokiej gamie jasnych kolorów umożliwiających skomponowanie spersonalizowanego zestawu poli-chromatycznego

Nazwa Projektu : Ami, Nazwisko projektanta : Patrick Sarran, Imię klienta : QUISO SARL.

Ami Fotel

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.