Magazyn Design
Magazyn Design
Fotografia Panoramiczna

Beauty of Nature

Fotografia Panoramiczna Piękno natury to praca fotograficzna w formacie szerokokątnego krajobrazu. Ta praca powstała jako kolejna forma kinematografii. Fotograf chce przedstawić prace fotograficzne, które różnią się od zwykłych. Jego prace koncentrują się na kompozycji, tonacji kolorystycznej, oświetleniu, ostrości obrazu, detalu obiektu i estetyce. Do tej pracy użył aparatu Canon 5D Mark III z obiektywem 16-35 mm F2,8 LII. Jeśli chodzi o ustawienia aparatu, to ustawił go na 1/450 sek., F2,8, 35 mm i ISO 1600h.

Nazwa Projektu : Beauty of Nature, Nazwisko projektanta : Paulus Kristanto, Imię klienta : AIUEO Production.

Beauty of Nature Fotografia Panoramiczna

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.