Magazyn Design
Magazyn Design
Publiczne Meble Dźwiękowe

Sonoro

Publiczne Meble Dźwiękowe „Sonoro” to projekt oparty na zmianie idei mebli publicznych, poprzez projektowanie i rozwój publicznych mebli dźwiękowych w Kolumbii (instrument perkusyjny). To zmienia, stymuluje i generuje rekreację i włączanie praktyk kulturowych wypracowanych przez społeczność w celu wyrażenia siebie dzięki różnorodności kulturowej, która pozwala wzmocnić elementy ich tożsamości. Jest to mebel, który generuje przestrzeń do interakcji i socjalizacji pomiędzy różnymi użytkownikami (mieszkańcami, turystami, gośćmi i studentami) na całym obszarze objętym interwencją.

Nazwa Projektu : Sonoro, Nazwisko projektanta : Kevin Fonseca Laverde, Imię klienta : Universidad Nacional de Colombia sede Palmira and Universidad Pontificia Bolivariana sede Medellín.

Sonoro Publiczne Meble Dźwiękowe

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.