Magazyn Design
Magazyn Design
Wazon

Flower Shaper

Wazon Ta seria wazonów jest wynikiem eksperymentowania z możliwościami i ograniczeniami gliny oraz samodzielnie zbudowanej drukarki 3D do gliny. Glina jest miękka i giętka, gdy jest mokra, ale po wyschnięciu staje się twarda i krucha. Po podgrzaniu w piecu glina przekształca się w trwały, wodoodporny materiał. Nacisk kładziony jest na tworzenie interesujących kształtów i tekstur, które są trudne i czasochłonne do wykonania lub nawet niemożliwe do wykonania przy użyciu tradycyjnych metod. Materiał i metoda określały strukturę, fakturę i formę. Wszyscy razem pracują nad kształtowaniem kwiatów. Żadne inne materiały nie zostały dodane.

Nazwa Projektu : Flower Shaper, Nazwisko projektanta : Dave Coomans and Gaudi Hoedaya, Imię klienta : xprmnt.

Flower Shaper Wazon

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.