Magazyn Design
Magazyn Design
Stojak Na Wino

The Cava Project

Stojak Na Wino Asortyment Cava to modułowe / wielofunkcyjne regały na wino, przypominające meble, wykonane z materiałów przemysłowych. Prosty system montażu Cava pozwala na podział lub rozbudowę mebla odpowiednio na mniejszą lub większą kompozycję; w ten sposób produkt końcowy może być ciągle zmieniany, w zależności od potrzeb użytkownika oraz architektury i dekoracji przestrzeni. Dzięki różnym kombinacjom Cava może służyć jako kompozycja w domowej lub zawodowej przestrzeni do przechowywania i ekspozycji butelek, szklanek i innych przedmiotów, ponieważ płyty mogą służyć jako powierzchnie do serwowania lub półki.

Nazwa Projektu : The Cava Project, Nazwisko projektanta : Maria-Zoi Tsiligkiridi, Imię klienta : MA√.

The Cava Project Stojak Na Wino

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.