Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Na Puszkę Warzywną

Natures Art

Opakowanie Na Puszkę Warzywną Kompozycja projektu opakowania łączy ręcznie rysowane ilustracje w kolorach takich jak czerwony i fioletowy. Wstawienie tych szczególnych kolorów kontrastuje z czarnymi liniami na białym płótnie, odzwierciedlając naturalne pochodzenie produktów wewnątrz puszki. Środek kompozycji jest przesunięty nieco w lewo, dzięki czemu logo i opis produktu prezentują się po prawej stronie. Ilustracje przedstawiają graficznie warzywa z dużą ilością szczegółów.

Nazwa Projektu : Natures Art, Nazwisko projektanta : Gabriela Chelsoi | CreativeByDefinition, Imię klienta : Gabriela Chelsoi - CreativeByDefinition.

Natures Art Opakowanie Na Puszkę Warzywną

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.