Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

MouMou Club

Restauracja Będąc Shabu Shabu, projekt restauracji przyjmuje kolory drewna, czerwieni i bieli, aby nadać jej tradycyjny charakter. Zastosowanie prostych konturów pozwala zwrócić uwagę klientów na wyświetlane komunikaty żywieniowe i dietetyczne. Ponieważ jakość jedzenia jest najważniejsza, restauracja jest rozplanowana z elementami rynku świeżej żywności. Materiały budowlane, takie jak ściany i podłoga z cementu, są używane do budowy tła targowego dużego stoiska ze świeżą żywnością. Ta konfiguracja symuluje rzeczywiste czynności zakupowe na rynku, w których klienci mogą zobaczyć jakość żywności przed dokonaniem wyboru.

Nazwa Projektu : MouMou Club, Nazwisko projektanta : Monique Lee, Imię klienta : Mou Mou Club.

MouMou Club Restauracja

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.