Magazyn Design
Magazyn Design
Zakładka

Brainfood

Zakładka Zakładki Brainfood to humorystyczne podejście do czytania jako „pokarmu dla mózgu”, dlatego mają kształt łyżki, widelca i noża! W zależności od lektur, rodzaju literatury, możesz dobrać odpowiedni kształt np. w przypadku romansów i historii miłosnych preferuj zakładkę z łyżeczką, dla filozofii i poezji w kształcie widelca, a do czytania komedii i scifi możesz wybrać nóż. Zakładki mają wiele motywów. Oto greckie jedzenie, greckie lato i greckie motywy, jako nowa propozycja projektu tradycyjnej greckiej pamiątki.

Nazwa Projektu : Brainfood, Nazwisko projektanta : Natasha Chatziangeli, Imię klienta : Natasha Chatziangeli Design Studio.

Brainfood Zakładka

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.