Magazyn Design
Magazyn Design
Księga Rolnicza

Archives

Księga Rolnicza Książka jest podzielona na rolnictwo, środki do życia ludzi, rolnictwo i pomoc uboczną, finanse rolnictwa i politykę rolną. Dzięki podzielonemu na kategorie projektowi książka jest bardziej dostosowana do wymagań estetycznych ludzi. Aby być bliżej akt, zaprojektowano pełną, załączoną okładkę książki. Czytelnicy mogą otworzyć książkę dopiero po jej rozdarciu. To zaangażowanie pozwoliło czytelnikom doświadczyć procesu otwierania pliku. Co więcej, niektóre stare i piękne symbole rolnicze, takie jak Kod Suzhou i niektóre typografie i obrazy używane w poszczególnych epokach. Zostały rekombinowane i wymienione w okładce książki.

Nazwa Projektu : Archives, Nazwisko projektanta : Guang Ping Mo, Imię klienta : DONGDI DESIGN.

Archives Księga Rolnicza

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.