Magazyn Design
Magazyn Design
Identyfikacja Wizualna

Yanolja

Identyfikacja Wizualna Yanolja to platforma informacji turystycznej numer 1 z siedzibą w Seulu, co oznacza „Hej, zagrajmy” w języku koreańskim. Logo zostało zaprojektowane czcionką san-serif, aby wyrazić proste, praktyczne wrażenie. Używając małych liter, może zapewnić zabawny i rytmiczny obraz w porównaniu do stosowania pogrubionych dużych liter. Przestrzeń między poszczególnymi literami została znakomicie zmieniona, aby uniknąć złudzenia optycznego i zwiększyła czytelność nawet przy niewielkich rozmiarach logotypu. Starannie wybraliśmy żywe i jasne kolory neonowe i zastosowaliśmy uzupełniające się kombinacje, aby zapewnić niezwykle zabawne i zaskakujące obrazy.

Nazwa Projektu : Yanolja, Nazwisko projektanta : Kiwon Lee, Imię klienta : Yanolja.

Yanolja Identyfikacja Wizualna

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.