Magazyn Design
Magazyn Design
Budynek Wielofunkcyjny

GAIA

Budynek Wielofunkcyjny Gaia znajduje się w pobliżu nowo proponowanego budynku rządowego, który obejmuje stację metra, duże centrum handlowe i najważniejszy park miejski w mieście. Budynek wielofunkcyjny ze swoim rzeźbiarskim ruchem działa jako kreatywny przyciągacz zarówno dla mieszkańców biur, jak i przestrzeni mieszkalnych. Wymaga to zmodyfikowanej synergii między miastem a budynkiem. Zróżnicowane programy aktywnie angażują lokalną tkankę przez cały dzień, stając się katalizatorem tego, co nieuchronnie wkrótce stanie się gorącym punktem.

Nazwa Projektu : GAIA, Nazwisko projektanta : Uribe Schwarzkopf and LA Arquitectos, Imię klienta : Leppanen + Anker Arquitectos.

GAIA Budynek Wielofunkcyjny

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.