Magazyn Design
Magazyn Design
Zabawka

Mini Mech

Zabawka Zainspirowany elastycznym charakterem konstrukcji modułowych, Mini Mech to kolekcja przezroczystych bloków, które można łączyć w złożone systemy. Każdy blok zawiera jednostkę mechaniczną. Dzięki uniwersalnej konstrukcji sprzęgieł i łączników magnetycznych można tworzyć nieskończoną różnorodność kombinacji. Ten projekt ma jednocześnie cele edukacyjne i rekreacyjne. Ma na celu rozwinięcie siły tworzenia i pozwala młodym inżynierom zobaczyć prawdziwy mechanizm każdej jednostki indywidualnie i zbiorowo w systemie.

Nazwa Projektu : Mini Mech, Nazwisko projektanta : Negar Rezaei & Ghazal Esmaeili, Imię klienta : Singoo Design Group.

Mini Mech Zabawka

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.