Magazyn Design
Magazyn Design
Regał

More Is Different

Regał Powstały z chęci zaproponowania regału, który ogranicza wykorzystanie surowców, More is Different (MID) odzwierciedla i łączy starożytną wiedzę stolarską z wiedzą o współczesnym projektowaniu. Yves-Marie Geffroy nadaje nowe znaczenie sposobowi użytkowania regału. W tym ponadczasowym projekcie i nieoczekiwanym eksperymencie można znaleźć koncepcję, która nie idzie na kompromis z funkcjonalnością, estetyką, odpornością ani trwałością.

Nazwa Projektu : More Is Different, Nazwisko projektanta : yves-marie Geffroy, Imię klienta : Yves-Marie Geffroy.

More Is Different Regał

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.