Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Roboczy

Timbiriche

Stół Roboczy Projekt wydaje się odzwierciedlać nieustannie zmieniające się życie współczesnego człowieka w wielowartościowej i pomysłowej przestrzeni, która z pojedynczą powierzchnią dostosowaną przez brak lub obecność kawałków drewna, które przesuwają się, usuwają lub umieszczają, oferuje nieskończone możliwości uporządkowania przedmiotów w miejscu pracy, zapewniającym trwałość w niestandardowych miejscach i odpowiadających na potrzeby każdej chwili. Projektanci czerpią inspirację z tradycyjnej gry timbiriche, przekształcając istotę umieszczenia matrycy osobistych ruchomych punktów, która zapewnia zabawną przestrzeń w miejscu pracy.

Nazwa Projektu : Timbiriche, Nazwisko projektanta : Andrea Cecilia Alcocer Carrillo, Imię klienta : LAAR.

Timbiriche Stół Roboczy

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.