Magazyn Design
Magazyn Design
Jedwabny Chust

Passion

Jedwabny Chust „Pasja” to jeden z obiektów „Pozdrawiam”. Ładnie złóż jedwabną chustę do poszetki lub opraw ją jako dzieło sztuki i spraw, by przetrwała całe życie. To jest jak gra - każdy przedmiot ma więcej niż jedną funkcję. „Pozdrowienia” uosabiają delikatną korelację między starym rzemiosłem a nowoczesnymi przedmiotami projektowymi. Każdy projekt jest wyjątkowym dziełem sztuki i opowiada inną historię. Wyobraź sobie miejsce, w którym każdy najmniejszy szczegół opowiada historię, gdzie jakość jest wartością życia, a największym luksusem jest bycie sobą. To tutaj „Pozdrawiam” Ciebie. Pozwól sztuce spotkać się z Tobą i zestarzeć się razem z Tobą!

Nazwa Projektu : Passion, Nazwisko projektanta : Milena Grigaitiene, Imię klienta : Regards.

Passion Jedwabny Chust

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.