Magazyn Design
Magazyn Design
Zegarek

Sorriso

Zegarek Zegarek „Sorriso” lubi widzieć Twój uśmiech! Musisz uśmiechnąć się do tego zegarka, wtedy twój uśmiech jest skanowany, membrana otwiera się, a tarcza zegarka pokazuje Ci czas. Ekran LCD, który jest ułożony w dłonie, pokazuje różne obrazy, gdy tylko membrana się otworzy. Jak się dowiedziałeś, „Sorriso” zawiera ekran LCD i czujnik rozpoznawania uśmiechu oraz mechanizm płytki membranowej. Hasło tego zegarka to „Bądź szczęśliwy w każdym momencie swojego życia”.

Nazwa Projektu : Sorriso, Nazwisko projektanta : Mehrdad Khorsandi, Imię klienta : Mehr Design.

Sorriso Zegarek

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.