Magazyn Design
Magazyn Design
Prezent Firmowy

Yun Tea

Prezent Firmowy Ten projekt kolekcji herbat zawiera koncepcję chińskiego zodiaku i horoskopów z dwujęzyczną tożsamością marki, co pomaga promować tę chińską tradycję kulturową wśród ludzi na całym świecie poprzez inne podejście i ton głosu. Graficzny styl zachodniego chinoiserie wierzby został zmanipulowany za pomocą wschodnio-chińskiego zodiaku wycinanego z papieru, który tworzy wizualną tożsamość związaną z herbatą i szczęśliwym kwiatem zodiaku.

Nazwa Projektu : Yun Tea, Nazwisko projektanta : Jacky Cheung, Imię klienta : SharpMotion.

Yun Tea Prezent Firmowy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.