Magazyn Design
Magazyn Design
Gitara Elektryczna

Eagle

Gitara Elektryczna Eagle przedstawia nową koncepcję gitary elektrycznej opartą na lekkim, futurystycznym i rzeźbiarskim designie z nowym językiem projektowania inspirowanym filozofiami Streamline i Organic. Forma i funkcja połączone w całość o wyważonych proporcjach, przeplatanych objętościach i eleganckich liniach z wyczuciem płynności i szybkości. Prawdopodobnie jedna z najlżejszych gitar elektrycznych na rynku.

Nazwa Projektu : Eagle, Nazwisko projektanta : David Flores Loredo, Imię klienta : David Flores Loredo.

Eagle Gitara Elektryczna

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.